ABOUT US

Kurulduğu 1960 yılından günümüze, Gemiyap Gemi Gereçleri Yapımı Donatımı ve Onarımı A.Ş. denizde emniyet ürünleri ve sistemleri konusunda denizcilik piyasasının ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamaktadır. Can salları, RIB botları, filikalar, güverte vinçleri, ambar kapakları, gemi donatımı ve güvenlik ekipmanları için hizmetlerini yurt içinde ve uluslarası olarak geliştirmektedir.

1993 yılından itibaren, Gemiyap servis istasyonları, armatörler, tersaneler, tekne imalatçıları, gemi acentaları, yat turları ve yat ürünleri, perakende mağazaları ile Cansalı imal eden firmalar için SOLAS/IMO/MARPOL ve Wheelmark sertifikalı ürünler ithal etmekte ve pazarlamaktadır.

Felsefemiz
Denize olan sevgimizden dolayı, her zaman en kaliteli ve mükemmel hizmeti vermeyi benimsemiştir. Ülkemizde tek temsilcisi olduğumuz, dünyanın denizcilik alanında tanınmış olan bir çok firmasının yüksek kaliteli ürünlerinin desteği ve tecrübesine ek olarak, uzman kadromuz ile hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Amacımız, müşterilerimizin artan ihtiyaclarına güvenilir, fiyat avantajlı ve fonksiyonel çözümlemeleri, güvenli ve kaliteli bir şekilde sunmaktır.

Misyonumuz
Yerli, yabancı her türlü deniz vasıtasına ikmal ve servis sektöründe en iyi hizmeti vererek, en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen çözümleri sunmak ve işbirliğimizi daha istikrarlı yarınlara taşımaktır.

Vizyonumuz
Hızla gelişen sektörümüzün, profesyonel ve doğru altyapıya sahip lider firma ihtiyacını karşılamak ve sektör gelişmelerini yakından takip ederek, yönlendirebilen daha aktif ve nitelikli, söz sahibi firma olabilmektir.

Gemiyap A.Ş. Marine Center, SOLAS & IMO standartları gereği; denizde canlı kalma malzeme grubu içerisinde yer alan Comet marka Pyrotechnic, Compact Seven Ocean's marka Acil Gıda ve Su Rasyonları, Koehler Brightstar marka yangınla mücadele ve kimyasal alanlarda kullanılan Ex-proof ve ATEX Zone 1/2 el fenerleri ve ışıldaklar, Vickers Oils marka güverte üstü ve strentube tankında kullanılan Bio Bitkilsel ve Hydrox Madeni bazlı yağ lubricant yağları, Hammar marka H20 ve Epirb tipi Acil Durum Cansalı Release Uniteleri, Daniamant marka can yeleği ışıkları ve ATEX & Ex-proof ışıklı şamandıra seçenekleri, Corksorb marka yağ ve kimyasal atık emici (oil absorbent) pad ve granüleri, MESPAS: Software Solutions for Asset Performance and Supply Chain Management'' entegre SAP ve SCM modüller ile Ticari Gemi Filolarının uzaktan cloud/bulut veri tabanı üzerinden kontrol edilmesi, Autonatic Marine Instrumental marka ISO 9001:2000 ve MED 96/98 EC direktifleri ile uyumlu yat ve profesyonel gemi tipi manyetik pusulu, kronometre, termometre, barometre, hydrometre ve saat modelleri ile Canepa & Campi marka model can kurtarma halkası, can simidi, mantar tipi can yelekleri ve Valeria San Giorgio marka 275 N ve üzeri SOLAS yetişkin ve çocuk/bebek tipi şişme can yelekleri satışı ile ithalat ve dağıtım şirketi olan Gemiyap Marine Center A.Ş. tekne imalat malzemeleri, yelken malzemeleri, elektronik aksam,güverte malzemeleri ve tekstil ürünleri ve daha bir çok ürünün bulunduğu son derece geniş malzeme programının dağıtımını yapmaktadır.

Firma, geniş malzeme programının seçimini kolaylaştırmak için, internet servisi üzerinden satışa geçmiştir URL: https://www.gemiyapmarincenter.com/

Türkiye´nin kıyı şeridi boyunca dağılmış yüzü aşkın satış noktasına,cansalı ve filika istasyonlarına, tekne imalatçılarına, marinalara, tersanelere, gemi onarım servis noktalarına ve diğer hizmet sağlayan kuruluşlara mal tedarik eden Gemiyap, satışın yanı sıra sattığı ürünlerle ilgili satış sonrası hizmetlerini de sağlamaktadır.

Gemiyap ürün yelpazesi, sürekli olarak yeni ürünler eklenerek gelişim göstermektedir. 2016 senesi itibarı ile firmamız, denizseverlere daha iyi hizmet edebilmek için Tuzla GİPTAŞta F Blok No16 da yeni mağaza açmıştır. Bu mağazada, birçok çeşitlilikteki deniz malzemelerinin teşhiri, satışı ve dağıtımı da yapılmaktadır

Founded in 1960's Gemiyap Gemi Gerecleri Yapımı Donatımı ve Onarımı A.S. strategically answers the needs of marine market for safety products at the highest level. Primarely the company provides domestic and international services for life rafts, RIB boats, boat builders as well as ship equipments and safety equipments.

Since 1993, Gemiyap has been importing and marketing SOLAS / IMO / MARPOL and Wheelmark certified products for life raft service stations, shipowners, ship chandlers, shipyards,ports,yacht manufacturers, Navy and boat builders by supplying maritime equipments and yachting products.

Our Philosophy
Because of our love to the sea, we always adhere to provide the best quality and excellent service. We are the only sole representative in our country to represent the most popular brands within the marine sector, further we provide the fastest and the most reliable service along with our support of high quality products. Thanks to our network connections, many well-known companies in the world of maritime, choose to work with our skilled & expert team.
Our goal is to provide reliable, cost-effective and functional solutions to our customers by increasing needs in a safe and high quality manner.

Our mission
Providing the best services in domestic and international market for all kinds of marine supply and service sector, our motivation consists of targeting customer satisfaction at the highest level by cooperating with our business partners at needs.

Our vision
Our aim is to become a more active and qualified company with a professional and correct infrastructure to meet the needs of the latest developments within the marine market.

ONLINE CATALOG

Kataloglarımızı alttaki linklerden indirebilirsiniz.